İGDAŞ ABONELİK  İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR 

 1.  Abone olacak kişinin TC Kimlik Numaralı KİMLİK FOTOKOPOSİ,
 2.  Müracaat eden kişi; daire sahibi ise tapu  fotokopisi, kiracı ise tapu fotokopisi ve  abone olabileceğine dair daire sahibinin onay verdiğini gösteren imzalı dilekçe ve kira kontratı fotokopisi.
 3.  Binanızda gaz kullanımı var ve bağlantı sözleşmesi yapılmış ise binanıza ait bağlantı nesnesi veya binadaki gaz kullanan herhangi bir dairenin tüketim noktası numarası gerekmektedir.

  Yabancı Uyruklu Müşteriler için ilave olarak;


BİNANIZA İLK KEZ DOĞAL GAZ TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZDA GEREKLİ EVRAKLAR 

1)      Enerji Performansı Yönetmeliği'nin düzenlediği şekli ile 05.12.2009 tarihinden sonra yapı ruhsatı almış binaların ısınma şekli ruhsatta belirtilen şekli ile uygulanacağından yapı ruhsatlarının getirilmesi,
2)      05.12.2009 tarihinden önce yapı ruhsatı almış binalarda tercih edilen ısınma şeklinin merkezi ya da bireysel olacağı ile ilgili apartman kararı,

Apartmanda;

İGDAŞ ONLİNE ABONELİK İŞLEMLERİ


İgdaş abonelik merkezlerine gidemeyen, yoğun çalışan insanlar için yapmış olduğumuz görsellerle İGDAŞ'a gitmeden Online olarak internet üzerinden abonelik yapılabilir.

İgdaş Online Abonelik Sayfası İçin Tıklayın
İGDAŞ SÖZLEŞME İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR


 1. Sözleşme yapılacak yerin tüketim noktası numarası,
 2. Mal sahibi ise tapu, kiracı ise kira kontratı fotokopisi,
 3. Sözleşme yapacak kişinin TC Kimlik Numaralı kimlik beyanı,
 4. Sözleşmenin üçüncü şahıslar tarafından yapılması durumunda noter onaylı vekaletname fotokopisi,
   

Yabancı Uyruklu Müşteriler için ilave olarak;

 

Online sözleşmede kimlik fotokopisi tapu fotokopisi bulunmalı ve igdaş yetkilisinin yanında getirmiş olduğu gaz uygunluk belgesine sözleşmeyi yapan kişi imza atmalidir.

 

NOT: Bina, merkezi sistem ile ısınıyor ise merkezi sistemin sözleşmesini apartman yönetimi adına kurumsal olarak bina yöneticisi yapmalıdır!İGDAŞ ONLİNE SÖZLEŞME İŞLEMLERİ


İgdaş abonelik merkezlerine gidemeyen, yoğun çalışan insanlar için yapmış olduğumuz görsellerle İGDAŞ'a gitmeden Online olarak internet üzerinden sözleşme yapılabilir.

İgdaş Online Sözleşme Sayfası İçin Tıklayın